Instruktorzy

zobacz, z kim będziesz pracował

Krystian Bartkowiak
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu - kierunek Wychowanie Fizyczne, Menadżer Sportowy, Ratownik MSW, ukończony kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i doskonaleniu pływania.
Pokaż zajęcia
Paulina Brońska
Pokaż zajęcia
Wiktoria Grabowska
Absolwentka WSB w Poznaniu - psychologia w biznesie. 14 lat trenowała pływanie artystyczne, uczestniczka Igrzysk Europejskich oraz Mistrzostw Świata w Gwangju. Wielokrotna Mistrzyni Polski indywidualnie oraz zespołowo. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W wolnym czasie naucza pływania artystycznego. Uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i Ratownika Wodnego.
Pokaż zajęcia
Krzysztof Jankowski
- Instruktor pływania, - Ratownik WOPR, - Student AWF w Poznaniu, - Młody, miły oraz bardzo ambitny nauczyciel
Pokaż zajęcia
Bartosz Jaraszkiewicz
Student poznańskiego AWF na kierunku sport. Związany z pływaniem całe życie. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w pływaniu. Specjalista od stylu grzbietowego. Zna pływanie od podszewki
Pokaż zajęcia
Piotr Jaraszkiewicz
Pasjonata pływania, przez wiele lat oddany wyczynowemu uprawianiu tego sportu. Wielokrotny finalista młodzieżowych Mistrzostw Polskich, które pierwsze szlify instruktorskie zbierał już w liceum.
Pokaż zajęcia
Krzysztof Karaś
Pokaż zajęcia
Jan Knapski
- Magister AWF Poznań - trener pływania, - trener przygotowania motorycznego - Instruktor pływania Aqua baby - płetwonurek PADI
Pokaż zajęcia
Tomasz Kosicki
- Absolwent kierunku SPORT specjalność Organizacja i Zarządzanie Sportem na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu - Trener Pływania - Instruktor Fitness – Ćwiczenia Siłowe - Ratownik Wodny - Starszy sternik motorowodny - Czynny triathlonista
Pokaż zajęcia
Adam Kościelak
- Instruktor pływania, ratownik WOPR - Absolwent AWF Poznań - Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, specjalista od stylu grzbietowego - Miły, uśmiechnięty oraz bardzo cierpliwy
Pokaż zajęcia
Jarosław Kukawka
Pozytywną energię, uśmiech i zaangażowanie łączę z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu nauki i doskonalenia pływania dzieci i dorosłych. Przygodę z pływaniem rozpocząłem już we wczesnym dzieciństwie. Wszystko co wiąże się z wodą jest moją wielką pasją. Prowadzenie zajęć na basenie daje mi dużo satysfakcji, w bardzo łatwy sposób nawiązuję kontakt zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi.
Pokaż zajęcia
Przemysław Lewandowski
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener II klasy i instruktor pływania. Uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i Ratownika Wodnego. Wychowawca kolonijny grup zorganizowanych. Instruktor z kilkuletnim doświadczeniem. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.
Pokaż zajęcia
Michał Nowak
Absolwent AWF w Poznaniu, pasjonat pływania, związany z pływaniem od najmłodszych lat. Wielokrotny medalista, specjalista od stylu klasycznego. Trener II klasy oraz instruktor pływania, ratownik wodny, kwalifikowana pierwsza pomoc.
Pokaż zajęcia
Michał Obrębski
Student fizjoterapii , instruktor pływania , Aqua Baby Instructor. Kurs Halliwick – nauka pływania osób niepełnosprawnych, sędzia pływania klasa II. Ratownik Wodny + Kwalifikowana Pierwsza Pomoc. Instruktor windsurfingu VDWS, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, płetwonurek Rescue Diver PADI, opiekun kolonii
Pokaż zajęcia
Paulina Paszkowska
Miłosniczka pływania- Od 5 roku życia zaczęła się moja przygoda z pływaniem. - Wielokrotne osiągnięcia w tej dziedzinie sportu,- dyplomy, medale,puchary. - Instruktor pływania. - Mila, uśmiechnięta. Uwielbiam pracę z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi.
Pokaż zajęcia
Małgorzata Popiołek
Pokaż zajęcia
Kamil Skubisz
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlasce - kierunek Wychowanie Fizyczne. Były zawodnik klubu UKS Orlik. Ratownik WOPR, instruktor pływania, narciarstwa, snowboardu, windsurfingu. Spokojny i uśmiechnięty. Uczenie innych to jednocześnie jego pasja.
Pokaż zajęcia
Joanna Stanisławska
Pokaż zajęcia
Tomasz Tobolski
- Instruktor pływania od wielu lat - Ratownik WOPR z aktualnym zaświadczeniem KPP - Bardzo cierpliwy i spokojny osobnik - Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii Masters - płetwonurek OWD - sternik motorowodny
Pokaż zajęcia
Dagmara Tworkowska
Absolwentka studiów magisterskich na AWF w Poznaniu - kierunek Turystyka i Rekreacja. Instruktor pływania, ratownik WOPR. Specjalizuje się w nauce i doskonaleniu pływania dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas pracy z najmłodszymi stara się zarażać pasją do wody i sportu. Pragnie by jej podopieczni czerpali radość i przyjemność z tego co robią. Próbuje przekazywać jak najlepiej swoją wiedzę i motywować do podejmowania nowych wyzwań i przełamywania nowych barier.
Pokaż zajęcia
Agnieszka Wilhelmi
Magister Wychowania Fizycznego, absolwentka AWF w Poznaniu. Nauczyciel Wychowania Fizycznego ze specjalizacją dostosowana aktywność ruchowa oraz instruktor rekreacji ruchowej fitness. Jestem osobą radosną, podchodzącą do każdych zajęć z dużą wyobraźnią starając się łączyć przyjemne z pożytecznym. Przemycając przez zabawę naukę schematów ruchowych. W każde zajęcia wkładam maksimum zaangażowania dążąc do tego, aby prowadzone ćwiczenia wpływały w jak największym stopniu na pozytywny rozwój dziecka. Dorośli klienci twierdzą, że jestem wymagająca, ale za to efekty są widoczne. Sport to nie tylko zmęczenie, ale przede wszystkim radość!
Pokaż zajęcia
Renata Wróbel
Pokaż zajęcia